ENSK SK
 
 
 
Domov / Aplikácie / Farmaceutika / Miešanie / Výrobné miešače  

Výrobné miešače

Pharmatech je svetovým lídrom v oblasti navrhovania a výroby miešačov a miešacích systémov pre prášky a granule vo farmaceutickom priemysle.

Filozofia tejto spoločnosti je jednoduchá - vyrobiť miešač alebo systém, ktorý dokonale vyhovuje vašej aplikácii namiesto núteného prispôsobovania vášho aktuálneho procesu novému miešaču. Tieto stroje sú navrhnuté tak, aby ponúkali čo najľahšiu obsluhu. Skúsení konštruktéri spoločnosti Pharmatech úzko spolupracujú s farmaceutmi, ktorí majú mnohoročné pracovné skúsenosti z prostredia farmaceutickej výroby.

Ponuka výrobných miešačov zahŕňa miešače s klinovým puzdrom, dvojkužeľové miešače, miešače pre nádoby IBC a sudové miešače.

Miešače s klinovým puzdrom

V-Shell Blender         V-Shell Blender

 

Koncepcia miešačov s klinovým puzdrom zaisťuje intenzívne miešanie otáčaním s opakovaným oddeľovaním a zmiešavaním produktu. V ponuke sú stroje vo vyhotovení s jedným alebo dvoma podstavcami a ľubovoľnou kapacitou až do 6000 litrov. Výhoda riešení s jedným podstavcom spočíva v menších priestorových nárokoch stroja a možnosti ľahkej inštalácie cez stenu.

Miešače s klinovým puzdrom môžu byť vyrobené na ľubovoľnú špecifikáciu. Najbežnejšie sú symetrické a asymetrické vyhotovenia.

Dvojkužeľové miešače

Dvojkužeľové miešače poskytujú jemné, energeticky účinné miešanie ideálne pre krehké a háklivé materiály používané vo farmaceutickom priemysle. Zvyčajne sú koncipované ako miešače s pevným puzdrom a dvojkužeľom trvale upevneným na oporných podstavcoch.

Spoločnosť Pharmatech dokáže vyrábať dvojkužeľové miešače na ľubovoľnú špecifikáciu. V záujme optimálneho výkonu odporúča spoločnosť Pharmatech použiť 60° vnútorný uhol v dolnom kuželi, ktorý zaistí efektívne miešanie a vypúšťanie produktu.

    FUNKCIE

  • Ľubovoľná kapacita až do 6000 litrov
  • Konštrukcia z nehrdzavejúcej ocele
  • Navrhnuté v súlade so zásadami so zásadami GMP (Správna výrobná prax)
  • Konštrukcie s jedným alebo dvoma podstavcami
  • Voľné umiestnenie alebo inštalácia cez stenu
  • Certifikácia na ľubovoľný štandard
  • K dispozícii kompletná validačná dokumentácia

 

Miešače pre nádoby IBC

    Cone Blender        Cone Blender

Vďaka svojmu nepravidelnému tvaru umožňujú nádoby IBC vysoko efektívne miešanie. Hlavnou výhodou nádob IBC je, že pri nich nemôže dôjsť ku kontaminácii miešača produktom, pretože sa napĺňajú a vyprázdňujú mimo miešača. Je to mimoriadne praktické najmä v prostrediach s viacerými produktmi, v ktorých stroj musí v krátkom čase miešať viacero rôznych produktov. Tak ako všetky miešače Pharmatech sú aj miešače pre nádoby IBC skonštruované z nehrdzavejúcej ocele a v súlade so zásadami GMP. Tieto miešače sú vhodné pre nádoby IBC s objemom až 4000 litrov a môžu byť voľne stojace alebo nainštalované cez stenu.

Ponúkané typy miešačov pre nádoby IBC::

 

IBC Blender

IBC Blender

 

Miešač s rámom v tvare C

C-Frame Blender

Nádoby IBC sa upínajú pomocou upínacích líšt na boku nádoby IBC. Pred začatím miešania sa nádoba zdvihne.
   
Univerzálne ramená

Universal Arms

Nádoba IBC sa upevňuje s použitím dvojice rúrok, ktoré sa nasadia na dva hroty na pohonnej jednotke. Univerzálne ramená sú vhodné pre nádoby IBC s objemom až 1000 litrov.
   
Klietkový miešač

IBC Cage Blender

Konštrukcia klietkového miešača umožňuje upevnenie nádoby IBC na špeciálnych lokačných bodoch umiestnených na vrchnej a spodnej časti.
   
Zdvíhacie miešače pre nádoby IBC

IBC Hoist Blender

Zdvíhacie miešače pre nádoby IBC umožňujú po miešaní nádobu IBC zdvihnúť a vypustiť produkt do nasledujúceho stroja v linke. Ide o všestranné riešenie vhodné do prostredí s obmedzeným priestorom.

 

Sudové miešače

Drum Blender

Sudy umožňujú ľahkú manipuláciu, sú lacnejšie ako väčšina miešacích nádob a zaisťujú dobrú účinnosť miešania. Spoločnosť Pharmatech vyrába sudové miešače z nehrdzavejúcej ocele vhodné pre sudy s objemom až 500 litrov. Tieto stroje sú skonštruované v súlade so zásadami GMP.

 

Arcon and Pharmatech