ENSK SK
 
 
 
Domov / Aplikácie / Farmaceutika / Plnenie kvapalín / Plnenie liekoviek a ampuliek  

Plnenie liekoviek a ampuliek


Produktová rada VFM Manipulator


Rada plniacich a uzatváracích monoblokových systémov VFM Manipulator bola špeciálne navrhnutá pre produkcie vyžadujúce vysoký stupeň flexibility, pri širokom rozsahu typu produktov s malými šaržami.
Vďaka využívaniu robotických ramien, špeciálne navrhnutých pre prácu v aseptickom prostredí, sú tieto zariadenia vhodné pre prácu s liekovkami, zásobníkmi alebo predsterilizovanými striekačkami bez potreby jednoúčelových systémov. Stroje produktovej rady VFM Manipulator môžu byť obsluhované výlučne z jednej strany.

Ich kompaktná konštrukcia redukuje a optimalizuje priestorové nároky v čistej miestnosti.


       

Produktová rada VFM

 
Rada plniacich a uzatváracích systémov VFM môže spracovať až 24.000 produktov za hodinu, v závislosti od objemov plnenia a typu uzáverov.

Otvorená a lineárna konštrukcia pracovných staníc umožňuje veľmi jednoduchý prístup k zariadeniam a tým ponúka výhody jednoduchej údržby, rýchlej výmeny rozmerových dielov a dokonalej integrácie s otvoreným alebo zatvoreným RABS a s možnosťami aplikácií izolátora.

Plniaca stanica môže byť vybavená až desiatimi rotačnými čerpadlami, predplynovými, plynovými a postplynovými systémami a jednotkami CIP/SIP.

Zariadenia produktovej rady VFM sa môžu používať ako samostatné jednotky alebo môžu byť integrované do výrobnej linky na zabezpečenie maximálnej presnosti a bezpečnosti vo farmaceutickej výrobe.