ENSK SK
 
 
 
Domov / Aplikácie / Farmaceutika / Poťahovanie a sušenie tabliet / Poťahovanie a sušenie vo väčších množstvách a vo veľkovýrobe  

Poťahovanie a sušenie vo väčších množstvách a vo veľkovýrobe

Tablet Coating

 

Spoločnosť Arcon dodáva rad systémov na poťahovanie tabliet, ktoré sú ideálne na aplikovanie vodných, cukrových, organických i kvapalných poťahov.

V závislosti od hustoty produktu je možné spracovávať objemy 2 - 650 kg/dávku, s nádobami umožňujúcimi spracovanie objemov 9 - 930 litrov/dávku.

Poťahovací systém, navrhnutý a vyrobený v súlade s normami GMP, má vonkajšie časti vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a zákazníkom vo farmaceutickom priemysle tak ponúka riešenie, ktoré umožňuje ľahké čistenie. Stroj je vybavený misou s povrchom z leštenej nehrdzavejúcej ocele, ktorá napomáha pri pohybe tabliet a zaisťuje efektívne a hygienické poťahovanie.

V záujme maximálnej účinnosti sušenia je systém na poťahovanie tabliet vybavený sústavou efektívneho prívodu a odvádzania vzduchu. Súčasťou systému je aj patentované automatické posuvné rameno so striekacou pištoľou, ktoré umožňuje ľahké čistenie a rýchlu výmenu dýz.

 

    VÝHODY

  • Vymeniteľné poťahovacie misy
  • Kompletne perforované poťahovacie misy s ľahkou montážou
  • Nová konštrukcia umožňujúca ľahké sledovanie činnosti poťahovacích mís


 

Arcon logo