ENSK SK
 
 
 
Domov / Aplikácie / Potravinárstvo / Balenie / Kartóny a podnosy  

Kartóny a podnosy

Cases and Trays

 

Spoločnosť Arcon ponúka stroje na konečné balenie vhodné pre kartóny, podnosy a boxy. Ponuka zahŕňa skladače krabíc, skladače podnosov, vkladače a baliče kartónov a podnosov, zatvárače krabíc a formovače krabíc. Naši dodávatelia majú bohaté skúsenosti v navrhovaní a výrobe strojov, ktoré významne zvýšia hodnotu vašej baliacej linky pri minimálnych prevádzkových nákladoch. Stroje sa vyznačujú jedinečnými konštrukčnými vlastnosťami, vďaka ktorým sú vhodné pre širokú škálu aplikácií v potravinárskom priemysle. Typické produkty zahŕňajú rýchle občerstvenie, sušienky, cukrovinky a hotové jedlá.

Formovače krabíc

Case Former Rad formovačov krabíc predstavuje ideálny prvý krok automatizácie balenia. Tieto stroje poskladajú dolné klapky a udržujú otvorenú krabicu stabilnú, aby ju operátor mohol naplniť oboma rukami, čím skracujú čas a znižujú úsilie potrebné na ručné skladanie krabíc.

  Click to see a comparison of all Endoline Case Former Models Get Adobe Reader

 

Skladače krabíc

Case Erector          Case

 

Spoločnosť Endoline sa už vyše 25 rokov špecializuje na navrhovanie a výrobu skladačov kartónov a ponúka stroje prispôsobené pre rozličné požiadavky.

Ponuka zahŕňa plne automatické stroje, ktoré dokážu formovať a zatvárať vlnité podnosy, kartóny a boxy rôznych druhov a veľkostí. Tieto odolné skladače sú ideálne pre prevádzky vyžadujúce nízku, strednú i vysokú rýchlosť balenia a dokážu spracovať až 28 krabíc za minútu.

K dispozícii sú rôzne modely a ponuka zahŕňa povrchové úpravy z mäkkej ocele, s práškovým bielym náterom (RAL9010) alebo z nehrdzavejúcej ocele, ako aj iné voliteľné doplnky.

 

 

    VLASTNOSTI

 • Spoľahlivosť
 • Efektivita
 • Všestrannosť
 • Jednoduché použitie
 • Malý pôdorys
 • Vysoká hodnota za peniaze
 • Uzatváranie samolepiacou páskou alebo taveninovým lepidlom

 

  Click to see a comparison of all Endoline Case Erector Models Get Adobe Reader

 

Skladače podnosov

 

Tray Erector 500 Series

Trays

 

Skladače priehradiek sú mimoriadne efektívne, spoľahlivé a všestranné stroje, ktoré šetria priestor a zvyšujú efektivitu vo výrobnom prostredí.

Tieto stroje dokážu spracovávať podnosy rozličných veľkostí a druhov s rýchlosťou až 25 kusov za minútu.

Flexibilný systém poskytuje ľahké nastavenie pre rôzne veľkosti a skladá podnosy so silnými oporami umožňujúcimi ukladanie podnosov na seba, čím odstraňuje potrebu opakovaných pohybov rukami

 

Vkladače a baliče kartónov a podnosov

Spoločnosť Arcon dodáva vysoko efektívne riešenia pre balenie produktov do krabíc, priehradiek alebo prepraviek.

Ponuka zahŕňa aj momentálne najmenší a najrýchlejší kombinovaný stroj na skladanie a balenie krabíc na trhu, ktorý ponúka jedinečnú schopnosť balenia produktov v takmer ľubovoľnej orientácii, vrátane balenia "na hranu".

Tento stroj je dokáže pracovať rýchlosťou až 25 krabíc za minútu a môže byť špeciálne prispôsobený pre obaľovanie, čím sa minimalizujú nároky na prácu a zvyšuje výrobná kapacita.

 

Versapack Case Loader

Systém VersapackTM bol vyvinutý na základe úspechu skladačov krabíc série 220 spoločnosti Endoline a vysokorýchlostnej zbernej hlavy RthetaTM spoločnosti Quin. Vďaka zberu až 100 ks za minútu a rýchlosti až 20 krabíc za minútu poskytuje systém VersapackTM vynikajúci výkon v automatizácii konečného balenia. Je ideálny na balenie rôznych produktov v potravinárskom priemysle vrátane hotových jedál, sušienok, rýchleho občerstvenia, čaju, kávy a čerstvých i mrazených tovarov. Vďaka modulárnej koncepcii, kompaktným rozmerom a možnostiam nízkej i vysokej rýchlosti môže systém VersapackTM spoločnosti Endoline nahradiť nákladné prevádzky na balenie krabíc, ktoré sú náročné na pracovnú silu a môžu často spôsobovať opakované úrazy zamestnancov v dôsledku námahy.

 

vkladače a baliče kartónov a podnosov

Spoločnosť ARPAC dodáva nakladače priehradiek, ktoré dokážu pracovať rýchlosťou až 120 priehradiek za minútu. Ponuka zahŕňa stroje s krokovým a kontinuálnym pohybom, ktoré sú určené pre širokú škálu produktov vrátane plechoviek, fliaš a krabíc. Funkcie ako jemná manipulácia s produktom a obaľovanie priehradiek zaisťujú pevné zabalenie a ochranu produktov pred poškodením počas nakladania.

Vďaka možnosti rýchleho prestavenia môžu operátori linky pripraviť stroj pre inú veľkosť produktu za menej než 30 minút.

Každý systém je možné zakomponovať do linky s inými zariadeniami, ktoré môžu zahŕňať stroje na otáčanie a ukladanie priehradiek a zariadenia na balenie do zmrštiteľnej fólie.

 

    VLASTNOSTI

 • Možnosť uzatvorenia krabice lepidlom alebo páskou
 • Kompaktný pôdorys cca 2 m x 2 m
 • Vysokorýchlostný zber a ukladanie, obvykle 70 cyklov za minútu s 2-kilogramovým nákladom
 • Flexibilita v poskytovaní formátov balenia s viacerými radmi, stĺpcami alebo vrstvami
 • Ideálny pre balenie vhodné na vyloženie do priamo regálov s jedinečnou schopnosťou baliť produkty naplocho alebo "na hranu"
 • Špeciálne vyrobené zberné hlavy na prácu s kartónmi, uzavretými priehradkami, fóliovými obalmi, pružnými obalmi a valcovými baleniami

 

Zatvárače krabíc

 

Case Sealer

 

Zatvárače krabíc sú navrhnuté na zvýšenie produktivity a efektivity vašej prevádzky na zatváranie krabíc. Všetky stroje majú jedinečné konštrukčné vlastnosti zvyšujúce výkon a dopĺňajú ponúkané stroje na formovanie, skladanie a nakladanie krabíc.>/p>

Zatvárače krabíc sú k dispozícii ako poloautomatické alebo plne automatické stroje a umožňujú uzatváranie páskou alebo taveninovým lepidlom. Vďaka vyše 25-ročným skúsenostiam v navrhovaní a výrobe vysokokvalitných strojov na zatváranie krabíc vám spoločnosť Endoline dokáže zaručene poskytnúť správne riešenie pre vašu konkrétnu aplikáciu.

 

VLASTNOSTI

 • Stroj je vybavený plávajúcim mostíkom, vďaka ktorému dokáže spracovať vypuklé škatule alebo škatule s nevyhovujúcimi parametrami a súčasne zaistiť rovnomerné a presné zatvorenie
 • Plávajúci mostík tiež poskytuje rýchly prístup k dolnej páskovej hlave bez toho, aby bolo potrebné stroj znova nastavovať
 • Dvojstĺpová konštrukcia zaisťuje vyššiu stabilitu páskového mostíka, vďaka čomu stroj pracuje plynule a s minimálnymi prerušeniami
 • Súčasťou výbavy stroja sú odnímateľné a vymeniteľné páskové hlavy vybavené integrovanými krytmi oceľových nožov, ktoré umožňujú rýchle doplnenie pásky a znižujú požiadavky na náhradné diely
 • Vďaka podpore, školeniam a robustnej konštrukcii strojov je zaistená bezproblémová prevádzka aj v najnáročnejších výrobných prostrediach

 

  Click to see a comparison of all Endoline Case Sealer Models Get Adobe Reader

 

 

Endoline and Arcon