ENSK SK
 
 
 

Cukor

 

 

Triediče predstavujú overený štandard v cukrovarníctve. Jeden triedič dokáže spracovávať objemy, ktoré by si zvyčajne vyžadovali viacero vibračných strojov. Triediče zaisťujú maximálny výnos a kvalitu produktu, pretože ich pohyb produkuje mimoriadne presné a účinné separovanie. Klasifikácia cukru si vyžaduje triedenie kryštálov takmer rovnakej veľkosti a častý problém preto predstavuje upchanie sita. Guľôčkový čistiaci systém otvorov sita účinne reguluje upchávanie sita a zaisťuje tým nepretržitú výkonnosť. Keďže cukor je potravinársky výrobok, bežnou súčasťou konštrukcie strojov sú hygienické konštrukčné prvky.

Nový separátor minerálov bol špeciálne navrhnutý pre náročné požiadavky triedenia jemných produktov, ako je napríklad cukor. Poskytuje neprekonateľný triediaci výkon vtedy, keď je potrebná precízna separácia a vysoká účinnosť.

 

     VÝHODY POUŽITIA TRIEDIČOV
  • Vyššia kapacita na štvorcový meter sitovej tkaniny v kompaktnom pôdoryse
  • Sklon sitovej dosky do uhla 6 ° na zaistenie maximálnej účinnosti triedenia
  • Externý pohonný zásobník umožňuje nepretržitú prevádzku až do teploty 200 °C
  • Oceľová konštrukcia odolná voči obrusovaniu a pristávacie plochy typu "rockbox" umožňujúce nepretržité nárazy na mimoriadne opotrebovávané povrchy (v prípade potreby)
  • Voliteľná jednoduchá alebo dvojitá vstupná pretlaková vzduchová dutina s posuvnými prípojkami vstupu z trvanlivého materiálu TeflonTM.