ENSK SK
 
 
 
Domov / Partneri  

Carrier Europe SCA


Carrier Europe

Spoločnosť Carrier bola založená v roku 1950 a je medzinárodne známa vďaka svojej priekopníckej práci v oblasti vibračnej technológie.

V roku 1995 bola založená spoločnosť Carrier Europe SCA s cieľom lepšie slúžiť potrebám európskeho trhu. Táto divízia je rovnako ako jej materská spoločnosť známa pre inovatívne technológie v oblasti zariadení na manipuláciu a spracovanie sypkých materiálov.

Carrier Europe SCA sa špecializuje na výrobu vibračných dopravníkov, podávačov, triedičov, vibračných fluidných sušiarní a chladiarní a vibračných špirálových výťahov. Tieto produkty sú vybavené prvkami umožňujúcimi triedenie, separovanie, sušenie, chladenie, zmiešavanie a vykonávanie rôznych ďalších spracovateľských funkcií.

Spoločnosť Carrier v priebehu rokov vyvinula spracovateľské vybavenie spĺňajúce potreby širokej škály európskych priemyselných odvetví. Tieto odvetvia zahŕňajú chemický, syntetický, zlievarenský, sklársky, potravinársky, mliekarenský, farmaceutický, výbušninový, drevársky, uhoľný, kovový, odpadový a recyklačný priemysel. Carrier Europe SCA sa pýši širokou zákazníckou základňou a úsilím o dokonalosť.