ENSK SK
 
 
 
Domov / Partneri  

Endoline Machinery Ltd

Endoline

Spoločnosť Endoline Machinery z Veľkej Británie sa už od roku 1981 úspešne zaoberá výrobou zariadení na konečné balenie. Endoline, ktorá začínala s výrobou malých strojov na zalepovanie krabíc lepiacou páskou, sa v priebehu rokov postupne stala vedúcim svetovým výrobcom širokej škály strojov a systémov na konečné balenie.

Od svojho založenia spoločnosť Endoline úspešne vyrobila a nainštalovala vyše 7 500 strojov po celom svete. Všetok vývoj, konštrukciu a technickú podporu uskutočňuje vo vlastnej réžii a zákazníci môžu očakávať, že ich otázky a požiadavky budú riešené efektívnym a profesionálnym spôsobom. Zákazníci spoločnosti Endoline tiež majú k dispozícii širokú škálu podporných služieb, ktoré zaisťujú maximálnu návratnosť svojej investície na základe dlhodobých obchodných vzťahov.

Endoline sa špecializuje na výrobu strojov vyznačujúcich sa najnižšími prevádzkovými nákladmi, od jednoduchých poloautomatických až po plne automatické systémy prispôsobené podľa požiadaviek. Vďaka mnohým jedinečným konštrukčným vlastnostiam sú zariadenia Endoline mimoriadne vhodné pre širokú škálu aplikácií vrátane balenia rýchleho občerstvenia, sušienok, cukroviniek, hotových jedál i farmaceutického, zdravotníckeho a spotrebného tovaru.