Zmiešavanie

Zmiešavanie


Presné zmiešavanie je mimoriadne dôležité v odvetviach spracúvajúcich práškové materiály, a to najmä vo farmaceutickom priemysle. Spoločnosť Arcon dodáva vysokokvalitné miešadlá a miešacie systémy pre granuly a prášky od popredných svetových výrobcov spracovateľských zariadení pre práškové materiály. Sú vhodné na použitie v laboratórnom aj výrobnom prostredí. Ponúkané miešadlá poskytujú účinné a jemné zmiešavanie a zvládajú ľubovoľné veľkosti dávok, od objemu pod 5 litrov až po vyše 6 000 litrov. Všetky miešadlá spĺňajú normy GMP a navrhujú a vyrábajú ich špecializovaní odborníci.

Laboratórne miešadlá dokážu v závislosti od modelu spracúvať dávky s objemami v rozsahu od 0,1 litra až do 1 000 litrov. Sú vhodné na širokú škálu aplikácií, pri ktorých sa vyžaduje presné mletie a zmiešavanie práškov, granúl a iných tuhých materiálov, ako je napríklad zmiešavanie vzoriek, vývoj receptúr, procesy škálovania, pilotná výroba a dokonca aj malovýroba.

Sortiment výrobných miešadiel je navrhnutý tak, aby dokázal vyhovieť požiadavkám každého zákazníka. V závislosti od aplikácie, požadovanej kapacity a dostupného priestoru ponúkame miešadlá rôznych typov a tvarov – dvojkužeľové miešadlá, miešadlá s vidlicovým plášťom, miešadlá pre IBC kontajnery, bubnové miešadlá a miešadlá typu Scholl. Všetky poskytujú špičkový miešací výkon aj pri najchúlostivejších materiáloch. 

 Výhody používania nášho sortimentu miešadiel:
  • rôzne kapacity až do objemu 6 000 litrov,
  • všetky modely sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele,
  • súlad s normami správnej výrobnej praxe (GMP),
  • konštrukcie s jedným alebo dvoma soklami, 
  • k dispozícii sú voľne stojace modely aj modely na inštaláciu cez stenu,
  • k dispozícii je kompletná validačná dokumentácia.

Galéria